Bezpieczne usuwanie podwójnego podbródka

 

Przyznam szczerze, że lubię czasami dobrze zjeść Jednak staram się pilnować i nie objadać się za dużo. Nie jestem gruba, ale też nie należę do najszczuplejszych. Staram się dbać o to, żeby nie przesadzić z wagą, chociaż kiedy są jakieś święta to nie liczę kalorii i zawsze przytyję ze 2 kilogramy. I niestety miałam ogromny problem.

Podwójny podbródek do usunięcia

profesjonalne usuwanie podwójnego podbródkaMoją zmorą był okropny podwójny podbródek, który wyglądał koszmarnie. Zupełnie jakbym ważyła ze dwa razy więcej. Nie wyglądało to estetycznie i wstydziłam się, że będzie zbyt widoczny. Cały czas podnosiłam głowę wysoko, ponieważ jak ją opuszczałam, to się bardzo odznaczał. Moja przyjaciółka powiedziała, że po co mam się męczyć, jak mogę zapisać się na profesjonalne usuwanie podwójnego podbródka i bardzo szybko pozbędę się problemu. Jednak ja nie byłam przekonana do takich zabiegów,ponieważ nie bywałam u kosmetyczek. Nie miałam pojęcia, jak to wygląda, bałam się bólu i tak dalej. W końcu postanowiłam jednak wybrać się na ten zabieg, z tego względu, że nie mogłam już wytrzymać. Poczytałam, że nie jest to zbytnio bolesne i kobiety były bardzo zadowolone z efektów. Oglądałam zdjęcia przed i po zabiegu i również chciałam uzyskać takie spektakularne rezultaty. Zapisałam się więc na lifting twarzy. Był on wykonywany przy znieczuleniu ogólnym, dlatego kompletnie nic nie czułam i dlatego przestałam się juz w ogóle bać. Leżałam spokojnie w oczekiwaniu na nową twarz.

Kiedy zabieg już się skończył, musiałam nosić specjalne opatrunki i chwilę odczekać, by móc zobaczyć efekt. Po zdjęciu bandaży, zobaczyłam nową siebie i nie mogłam przestać się sobie przyglądać. Mój podbródek całkowicie zniknął i wyglądałam kwitnąco i zdrowo. Nigdy nie czułam się lepiej w swoim ciele i ten zabieg był moim wybawieniem.

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl