Centralne odkurzanie jest szybsze od zwykłego

Ostatnio na rynku pojawiły się nowatorskie sprzęty do odkurzania, które zapewniają szybsze i skuteczniejsze sprzątanie. Usunięcie kurzu i brudu z mieszkania o powierzchni pięćdziesięciu metrów kwadratowych zajmuje około dwóch godzin, a z zastosowaniem najnowszego odkurzacza, o połowę mniej.

Na czym polega system centralnego odkurzania?

niezawodne odkurzanie centralneKlasyczny odkurzacz za każdym razem, kiedy chcemy go użyć, musimy go wyciągnąć, włączyć do kontaktu i przenosić za sobą do każdego pomieszczenia. Krótka rura ssąca, ograniczony kabel zasilający, zmusza nas do ciągłego czuwania nad odległością od źródła prądu. Niezawodne odkurzanie centralne likwiduje ten problem i daje nam możliwość swobodnego sprzątania dzięki długiej, teleskopowej rurze ssącej, którą wystarczy podłączyć do odpowiedniego kontaktu, znajdującego się w każdym pomieszczeniu. Nie musimy ze sobą nosić odkurzacza, ponieważ jest on zamontowany w odległym miejscu takim jak garaż, czy piwnica. Jedynym elementem, jaki potrzebujemy, aby posprzątać pokój, jest elastyczna rura z zestawem pięciu końcówek dopasowanych do różnych powierzchni. Wysprzątanie całego domu z systemem centralnego odkurzania, zajmie nam co najwyżej półtorej godziny. Odkurzacz posiada niezawodny silnik o bardzo dużej mocy ssącej, który jest wyposażony w unikalne filtry wychwytujące aż dziewięćdziesiąt dziewięć procent roztoczy, pyłków, kurzu i bakterii unoszących się w powietrzu. System wentylacji odprowadza zassane powietrze na zewnątrz domu, dzięki czemu pozostawia higieniczną czystość.

Centralne odkurzanie to idealne rozwiązanie dla alergików, którzy muszą przebywać w sterylnych warunkach, wolnych od alergenów. Zwykły odkurzacz sobie z tym nie poradzi, ponieważ nie posiada odpowiedniej mocy ssącej. Najlepszy odkurzacz posiada aż dziesięcioletnią gwarancję producenta.