Dobre hamulcerowerowe do jazdy w górach

Jazda rowerem po górach to pasjonujący sport, który przyciąga zarówno zawodowców, jak i początkujących rowerzystów. Podstawą bezpiecznej jazdy na rowerze po górach jest odpowiednia technika. Dzięki niej niestraszne będą strome zjazdy i błotniste zakręty. Razem z mężem wybieramy się na wyprawę w góry beskidzkie rowerami.

Najlepsze hamulce rowerowe na wyprawę w góry

rowerowe hamulce maguraWyprawy rowerowe są dla nas sposobem na odpoczynek i spędzanie wakacji. Codziennie również jeździmy rowerami popołudniami, do pracy. Wyprawę w góry planowaliśmy od roku. Mamy już prawie wszystko przygotowane na wyjazd. Ostatnią rzeczą jako kupiliśmy były rowerowe hamulce magura. W sklepie rowerowym powiedziano nam, że najlepsze są hamulce marki magura. Hydrauliczne hamulce magura stosują mechanizm, w którym hamowanie następuje przez wywołanie nacisku na tłoczki  odpowiada za to zastosowanie płynu hamulcowego. Dobre hamulce na wyprawę w góry, są moim zdaniem, są najważniejsze. Zjazdy z gór są bardzo niebezpieczne i ryzykowne. Wiem to z doświadczenia bo byliśmy już kilka razyrowerami w górach w Polsce i Europie. Zawsze trochę obawiam się zjazdów w dół, tym bardziej, że zjeżdżam z obciążeniem- sakwami. Dobre hamulce gwarantują mi bezpieczna jazdę rowerem zarówno w z gór jak i pod górę czy na płaskiej drodze. Cieszę się, że na wyjazd w góry beskidzkie kupiliśmy najlepsze hamulce.

Tylko z niezawodnymi hamulcami można cieszyć się jazdą. Aby to osiągnąć, potrzebna jest maksymalna siła hamowania i jednocześnie najlepsze dozowanie. Hamulce MAGURA gwarantują pełną kontrolę, ponieważ były stale udoskonalane przez dziesięciolecia. Magura oferuje pięcioletnią gwarancję szczelności na wszystkie oryginalne dźwignie hamulcowe i zaciski/cylindry, jak również na części zamienne.