Dostawa zamszowych kozaków do salonu obuwniczego

Zawsze śledziłam trendy modowe i dzięki temu w moim salonie obuwniczym dostępne były najmodniejsze buty damskie. Ja ceniłam sobie modne i co najważniejsze wygodne buty, dlatego każde zamówienie składałam osobiście, po uprzednim i dokładnym zapoznaniu się z ofertą producenta.

Zamówienie wysokich kozaków damskich dobrej jakości 

wysokie kozaki damskie zamszoweWiedziałam doskonale już na początku czerwca, jakie buty damskie będą modne jesienią. Wszyscy stawiali na wysokie kozaki damskie zamszowe i właśnie takie obuwie zamierzałam zamówić u producenta. Współpracowałam z kilkoma zaufanymi dostawcami obuwia i dzięki temu miałam zawsze pewność, że otrzymuję buty najwyższej jakości. Zamszowe kozaki modne miały być w pastelowych kolorach i tylko takie postanowiłam zamówić. W zamówieniu zaznaczyłam wszystkie dostępne rozmiary. Zdecydowałam się na kozaki na obcasie szpilce, koturny oraz płaskie. Moje klientki cechowały różnorodne gusty a ja zamierzałam dotrzeć do każdej z nich. Dostawa kozaków zamszowych miała miejsce pod koniec sierpnia. Dobrze, że wcześniej złożyłam zamówienie, ponieważ w tym czasie wszystkie kozaki zostały już wyprzedane. Osobiście przyjęłam dostawę kozaków i sprawdziłam każdy karton, ponieważ musiałam mieć pewność, że znajdowały się w nim zamówione przeze mnie kozaki. Rozmiary także sprawdziłam. Kiedy wszystko się zgadzało, to zapłaciłam dostawcy gotówką a on przekazał mi fakturę zakupu. Byłam zadowolona, że wszystko poszło gładko a kozaki umieściłam w magazynie sklepu.

Kozaki zamszowe na sprzedaż wystawiłam już na początku września. To był idealny czas, ponieważ kobiety już rozglądały się za takim właśnie obuwiem. Pastelowe kozaki z zamszu okazały się jeszcze większym hitem, niż początkowo zakładałam. Wszystkie buty sprzedałam dość szybko.