Drewniany domek dla lalek

W tym roku, w maju moja córeczka Maja skończyła sześć lat. Jak zawsze dostała ona od rodziny naprawdę fajne prezenty i spędziła z nami przyjemny dzień i mini imprezę urodzinową. Kiedyś moja córka w ogóle nie interesowała się lalkami i jej zabawa polegała głównie na rysowaniu oraz opiekowaniu się misiami. Teraz jednak jest zakochana w lalkach i swoim domku dla tych lalek.

Drewniany domek był prezentem urodzinowym od babci

duży drewniany domek dla lalekTo, że Majka zaczęła lubić lalki jest zasługą mojej mamy. Kupiła jej ona na szóste urodziny duży drewniany domek dla lalek, który prezentuje się naprawdę okazale. Wygląda on jak prawdziwa rezydencja, bo jest to domek, który ma aż trzy piętra. Dzięki temu może przy nim się bawić kilka dzieci na raz – kiedy do Mai przyjechały kuzynki miały dużo zabawy przy tym domku. W całości wykonany jest z drewna przez co wygląda bardzo estetycznie i jakby był to stary domek wykonany kilkadziesiąt lat temu. Ma naprawdę niesamowity klimat. Domek musiał zostać zmontowany czym zajął się oczywiście mój mąż. Z tego co mówiła mi mama mebelki do domku musiała kupić osobno, ale dzięki temu mogła dokładnie wybrać zestawy, które jej się podobają. Mebelki również zostały wykonane z drewna. Część z ozdób zrobiła też sama np. kolorowe dywaniki do pokoi dla lalek. To bardzo miły gest ze strony mojej mamy, który sprawił, że prezent ten jest jeszcze bardziej wyjątkowy.

Majka codziennie bawi się swoim domkiem dla lalek. Czasami bawię się z nią i muszę przyznać, że ma ona niesamowitą wyobraźnię w wymyślaniu różnych historii związanych z życiem lalek, którymi się bawi. Domek, który mama kupiła Mai na urodziny sprawdza się super – jest to zabawka, która jest wysokiej jakości i na pewno córka będzie mogła się nim jeszcze cieszyć przez długi czas.