Ekspresowy kurs angielskiego

Któregoś dnia zmieniłam zupełnie otoczenie, ponieważ znalazła się lepiej płatna praca. Nigdy nie miałam problemu z zaaklimatyzowaniem się w nowym miejscu i szybko się przyzwyczajałam. Jednak teraz trafiłam do miejsca, w którym miałam bardzo oczytane towarzystwo, które mówiło płynnie w różnych językach i czułam się skrępowana.

Szybka i gruntowna nauka angielskiego

intensywny kurs angielskiego katowiceMoja znajomość języków nigdy nie była zbyt dobra i musiałam się do tego przed sobą przyznać. Dziewczyny z nowej pracy rozmawiały różnymi slangami których nie rozumiałam. Uznałam, że koniecznie przyda mi się intensywny kurs angielskiego Katowice, na którym będę mogła uzupełnić moje braki. Zależało mi na szkoleniu bardzo skoncentrowanym i ekspresowym, żeby móc nauczyć się jak najwięcej w krótkim czasie. Na szczęście obecnie można wybierać spośród różnych sposobów nauczania języków obcych i udało mi się zapisać właśnie na taki intensywny kurs. Byłam bardzo zdeterminowana i uczyłam się codziennie po pracy, nawet już sama w domu po zajęciach. Mieliśmy super miłych lektorów, którzy stawiali nam duże wymagania, ale też dawali bardzo dużo od siebie. Dzięki nim motywowałam się do nauki i nie poddałam się, kiedy w któryś momencie miałam małe załamanie i pomyślałam, że nie dam sobie rady. Podniosłam się i nauczyłam się tego dnia jeszcze więcej niż sobie zaplanowałam. Wszystko dzięki odpowiedniemu podejściu tych wspaniałych lektorów.

Już po pierwszym tygodniu szkolenia poczułam, że wiem czego się uczę. Zrozumiałam podstawy, których mi brakowało. Dzięki nim mogłam połączyć brakującego ogniwa i nauka przychodziła mi z łatwością. Teraz już całkiem swobodnie mówię po angielsku i jestem z siebie dumna. Nie muszę się już wstydzić swojej niewiedzy. Intensywny kurs był czymś, co bardzo mi się przydało.