Firmowe garnki Kinghoff

Nie każdy lubi gotować, gdyż jest to często czasochłonne zajęcie, szczególnie jeżeli mamy przygotować posiłek dla dużej rodziny. Aby było ono przyjemne i szybkie, potrzebne są odpowiednie naczynia, garnki, patelnie i przybory kuchenne.

Pojemność garnków marki Kinghoff

garnki kinghoffW kuchni warto mieć sporo różnych naczyń o gotowania, bo zawsze jakieś są brudne i w konsekwencji nie ma w czym przyrządzić potrawy. Dobre gotowanie nie obejdzie się bez garnków, patelni, rondelków i niezbędnych przyborów. Najlepsze jakościowo są garnki Kinghoff, które wykonane są ze stali nierdzewnej. Ten materiał doskonale się sprawdza na naczynia do gotowania i smażenia, ponieważ szybko się nagrzewa i dość szybko wychładza. Ponadto stal nie wchodzi w reakcję z żywnością i nie wpływa na smak potraw. Marka Kinghoff jest znana na polskim rynku od wielu lat i wybierana jest przez amatorów gotowania i szefów kuchni w najlepszych restauracjach. Garnki są dostępne w wielu pojemnościach, od niewielkich litrowych, po duże garnki dwudziestolitrowe stosowane w gastronomii. Wewnętrzna strona garnków posiada specjalną nieprzywierającą powłokę, dzięki czemu możemy w nich gotować bez obawy wszelkie potrawy. Oczywiście poza garnkami, trzeba też mieć kilka patelni i rondli z oddzielnymi pokrywkami. Każdy model posiada praktyczne uchwyty do trzymania, które są wykonane w taki sposób, aby się nie nagrzewały. Garnki można stosować na kuchenkach indukcyjnych, gazowy i elektrycznych oraz można je myć w zmywarce, lub ręcznie.

Żeby garnki mogły służyć przez wiele lat, trzeba o nie odpowiedni dbać, czyli z pewnością nie można ich myć szorstką gąbką, gdyż mogą powstać rysy. Mają one kilkuletnią gwarancję, choć producent twierdzi, że można z nich korzystać nawet przez naście lat bez uszczerbku na jakości.