Gdzie kupić nasiona konopi?

W polskim prawodawstwie, uprawa konopi jest zakazana i grożą za to surowe sankcje karne. Natomiast zupełnie inaczej jest z jej nasionami, które sprzedawane są w celach kolekcjonerskich, jako przyprawy, bądź składniki konopnych kadzideł. 

Outdoorowe pestki marihuany 

nasiona konopi outdoorJeżeli chcemy zakupić nasiona marihuany, to należy mieć na uwadze, że zdecydowana większość polecanych i godnych zaufania sklepów, działa wyłącznie w trybie online. Generalnie rzecz biorąc, sklepów stacjonarnych z ziarnami jest mało i ciężko je znaleźć nawet w największych polskich miastach. W gruncie rzeczy nic to nie zmienia, bowiem sklepy online mają bardzo dobrze przemyślany asortyment, tak by zarówno początkujący, jak i doświadczeni growerzy znaleźli coś dla siebie. W ofercie sklepów znajdziemy każdy typ nasion, czyli indoor, outdoor oraz tak zwane automaty, które mogą rosnąć dosłownie wszędzie. Natomiast klienci najczęściej stawiają na ziarna outdoorowe, gdyż są tańsze i wymagają znacznie mniej pracy. Nasiona konopi outdoor możemy zakupić pojedynczo lub w pakietach liczących od pięciu do piętnastu sztuk. Druga opcja jest zdecydowanie bardziej korzystna od strony ekonomicznej, bowiem pozwala obniżyć cenę jednego nasiona nawet o kilkanaście procent. Nasiona marihuany generalnie rzecz biorąc nie są drogie, bowiem za najtańsze z nich zapłacimy kilka złotych, a za najdroższe złotych kilkanaście. Natomiast pestki leczniczej marihuany, zawierającej duże ilości CBD mogą być nieco droższe od standardowych ziaren.

Wiele osób kupuje nasiona marihuany, by je zbierać, a jeszcze inni, by z ich dodatkiem przyrządzać dania kuchni azjatyckiej. Nie brakuje też osób, które na własną rękę produkują kadzidła konopne oraz kosmetyki, których istotnym elementem są ziarna marihuany.