Najlepszy w Warszawie garnitur na miarę

W zeszłym roku o tej porze pamiętam jaki był gorący i szalony okres przed studniówką mojego jedynego syna. Ile czasu spędziliśmy i sklepów zwiedziliśmy, żeby znaleźć dobrze skrojony garnitur. Niestety, nie udało nam się dobrać garnituru w normalnym sklepie. Mój syn jest bardzo wysoki i wszystkie spodnie jakie przymierzał były za krótkie albo na styk.

Warszawa – najdokładniej szyte garnitury na miarę

garnitury na miarę w warszawieSiedząc wspólnie przy kolacji zaczęliśmy z mężem rozmawiać co teraz, co mamy zrobić, gdzie kupić, skoro nigdzie w sklepie nie możemy dostać garnituru dla syna. Nie przypuszczałam, że będzie to taki problem. Następnego dnia przyszedł syn ze szkoły z wiadomością, że jego kolega z klasy powiedział, że dostaniemy garnitury na miarę w Warszawie. Kolega syna też jest wysoki i tam właśnie kupił idealnie dopasowany garnitur dla niego. Powiedział, żebyśmy tam pojechali, to będziemy mieli problem z głowy. Jak się okazało, nie mylił się. Pierwsza miara była ostatnią. Nie były potrzebne żadne poprawki. Kupiliśmy piękny, idealnie dopasowany na syna garnitur. Kiedy tam pojechaliśmy to, powiem krótko, widać było, że liczy się tam jakość, a nie ilość. Z niesamowitą pasją ludzie tam pracujący podchodzili do swoich obowiązków. Pamiętam panią, która nas obsługiwała i powiedziała do nas, że najważniejszy dla nich jest zadowolony klient. Na takim podejściu do klienta zależało też i nam więc szybko się dogadaliśmy.

Ostatni garnitur jaki kupowaliśmy, był garniturem do bierzmowania. Nie było wtedy takiego biegania i szukania jak teraz. Fakt jest taki, że syn wtedy nie był jeszcze taki wysoki i kupiliśmy w pierwszym sklepie do jakiego trafiliśmy. Muszę powiedzieć, że teraz różnica jest ogromna. Nie tylko jeśli chodzi o rozmiar, ale też jakość ubrań.