Naszywki dla każdego fana

Każdy fan, bez względu na to czy interesuje się muzyką, filmem, czy grami, chce jakoś zaznaczyć swoją przynależność do fandomu. Zbiera wycinki z gazet, plakaty, gadżety i inne. Również ubiór ma swoje znaczenie, szczególnie na konwentach i zlotach fanów. Często jednak ubrania fanowskie są bardzo drogie, za koszulkę zapłacimy kilkadziesiąt złotych, za pelerynę, piżamę nawet kilkaset.

Naszywki są tanie i dobre

haft komputerowy - naszywkiCzy jest zatem inna opcja? Taka która będzie odpowiednia na każdą kieszeń, a jednak pozwoli fanowi zaznaczyć swoją przynależność? Doskonałym rozwiązaniem jest haft komputerowy – naszywki wykonane tą metodą będą idealne. Z jednej strony są dobre i trwałe, a z drugiej dobrą naszywkę możemy mieć już za kilkanaście złotych. Naszywki wcale nie trzeba naszywać na stałe, można ją przymocować na przykład agrafkami, co sprawdzi się szczególnie dobrze w przypadku toreb. Naszywki są na tyle małe, że można nimi ozdobić nawet buty, czy paski od spodni. Pozwala to również na użycie kilku naszywek na jednej rzeczy. Jeśli jesteśmy fanami muzyki rockowej to możemy mieć przecież kilka naszywek z logo ulubionych kapel. Naszywki sprawdzają się idealnie w przypadku fanów fantastyki. Jednak to tylko jedna z wersji. Naszywki stosowane są w ubrankach dla dzieci, często można kupić takie z zabawnymi hasłami. Zastosowanie haftu komputerowego gwarantuje trwałość naszywki i kolor, który nie wypłowieje pod wpływem słońca. To bardzo ważne w przypadku często użytkowanej odzieży czy toreb.

Gdzie można wykonać lub zamówić taką naszywkę? Trzeba sprawdzać sklepy fanowskie, z gadżetami, jak również pasmanterie i sklepy z akcesoriami do tkanin. Możemy także samodzielnie zaprojektować naszywkę i zlecić jej wykonanie fachowcom. To opcja dla tych, którzy nie znaleźli dla siebie gotowej opcji.