Nowoczesne formy stylizacji paznokci

Większość kobieta zwraca szczególną uwagę na wygląd paznokci. Ciekawie zdobione stanowią nieodłączną część stylizacji do pracy, na randkę lub imprezę. Dzięki kosmetycznym innowacjom powoli żegnamy się ze stale odpryskującymi lakierami, których jakość i trwałość pozostawiała wiele do życzenia, przez co w czasie spotkania musiałyśmy się chować w toalecie, żeby poprawiać wygląd paznokci.

Manicure hybrydowy w salonie kosmetycznym

lakier hybrydowy do salonu kosmetycznegoWiele kobiet zauważa, że klasyczne lakiery do paznokci mają niezbyt atrakcyjne kolory, szybko odpryskują lub się wycierają, a uzyskanie dzięki nim gładkiej tafli na płytce paznokciowej niemal graniczy z cudem. Część z nas zaczęła korzystać z tipsów, lecz tak naprawdę nie są one zbyt eleganckie, często się odklejają i niszczą paznokcie. W poszukiwaniu nowych rozwiązań trafiamy na manicure hybrydowy, który wygląda najlepiej, kiedy wykonany jest przez profesjonalistkę. Producenci oferują lakier hybrydowy do salonu kosmetycznego, dzięki któremu uzyskamy trwałą stylizację paznokci. Lakiery hybrydowe wykorzystywane w specjalistycznych salonach łączą w sobie cechy klasycznych lakierów do paznokci oraz żelu, posiadają wysoką jakość i bardzo szeroką gamę kolorystyczną. Ich cechą charakterystyczną jest konieczność utwardzania nałożonych warstw przy pomocy lamp LED lub UV. Dzięki temu lakier na paznokciach może utrzymywać się nawet do 6 tygodni.

Lakiery hybrydowe stosowane w salonach kosmetycznych są odporne na zadrapania, nie odpryskują oraz nie wycierają się. Kolory na paznokciach przez kilka tygodni pozostają tak intensywne, jak w dniu ich nałożenia, a dodatkowo lakier nie traci blasku. Na rynku można również znaleźć lakiery hybrydowe hard, które umożliwiają kilkumilimetrowe przedłużenie paznokci lub zmianę ich kształtu.