Poszukiwania koszulek z haftem na zamówienie

Chciałam zaskoczyć swojego męża i kupić mu koszulkę z pewnym napisem. Były to słowa, które często powtarzał i które bardzo do niego pasowały. Wiedziałam, że będę musiała kupić taką koszulkę na zamówienie, ponieważ nigdzie w sklepie nie dostanę gotowych z takim napisem. Zależało mi również na tym, aby napis był wyhaftowany, a nie tylko nadrukowany na materiał.

Potrzebowałam koszulki z ręcznie zrobionym haftem

koszulki z haftem robione na zamówienieWiedziałam bowiem, że taka koszulka będzie bardziej trwała, a napis nie spierze się po kilku praniach. Po krótkich poszukiwaniach znalazłam miejsce, gdzie można było dostać koszulki z haftem robione na zamówienie. Zakład krawiecki, które je oferował gwarantował, że są one wykonane z wysokojakościowych materiałów, które można prać i suszyć mechanicznie. Można było samodzielnie przygotować projekt koszulki, który oni wykonywali. W tym celu klientom udostępniany był specjalny program graficzny, dzięki któremu można było nawet zobaczyć wizualizację tego, jak haft będzie wyglądał po uszyciu. To było dla mnie bardzo istotne. Dodatkowym plusem było to, że nie tylko haft można było dopasować do indywidualnych potrzeb, ale także wielkość koszulki. To idealny wybór dla osób, które potrzebują dużych albo bardzo małych rozmiarów ubrań, których trudno na co dzień szukać w sklepach. Zamówiłam tam koszulkę dla męża. Przekonała mnie do tego również niska cena.

Już kilka dni później koszulka była gotowa. Pojechałam do tego zakładu, żeby zobaczyć, jak prezentuje się ona na żywo. Przyznam szczerze, że byłam pod bardzo dużym wrażeniem tego, z jaką dbałością o wszelkie detale była ona wykonana. Haft był naprawdę wysokojakościowy. Został wprasowany w koszulkę, dzięki czemu idealnie do niej przylegał. Właśnie na tak wysokojakościowej koszulce mi zależało.