Poszukiwania polecanego adwokata

Od kilku miesięcy mój były mąż nie płacił alimentów na nasze małoletnie dzieci do czego został zobligowany przez sąd po naszym rozwodzie. Początkowo próbowałam się z nim dogadać. Twierdził, że po prostu ma chwilowe kłopoty finansowe. Byłam wyrozumiała do momentu, aż nie dowiedziałam się, że nie ma żadnych kłopotów finansowych. Wręcz przeciwnie jeździ na zagraniczne wakacje z nową rodziną.

Zdecydowałam się na polecanego adwokata

polecany adwokat - gorzów wielkopolskiPoczytałam trochę informacji na temat tego, co mogłabym w takiej sytuacji zrobić. Jednego byłam pewna. Potrzebny mi był polecany adwokat – Gorzów Wielkopolski to duża miejscowość, dlatego bez większego problemu udało mi się tutaj znaleźć polecaną kancelarię adwokacką, która specjalizowała się w prawie cywilnym i działała na rynku już od kilkunastu lat. Pracowali tam doświadczeni adwokaci, którzy za przystępne honorarium mogli poprowadzić dla mnie taką sprawę. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że adwokat przyjął mnie jeszcze tego samego dnia, którego zadzwoniłam na podany na ich stronie internetowej numer telefonu i przedstawiłam swoją sprawę. Wystarczyło, że dałam mu stosowane upoważnienia. Od tego momentu zaczął sporządzać dla mnie wszelkie pisma procesowe i wysyłać wezwania przedsądowe do mojego męża, które ten cały czas ignorował.

Kiedy sprawa trafiła do sądu adwokat bardzo dobrze przygotował mnie do przebiegu rozprawy sądowej i podpowiedział, czego mogę się spodziewać. Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentną i solidną osobę, która bardzo dobrze się sprawdziła. Jestem przekonana, że bez pomocy tak dobrego adwokata sprawa nie zakończyłaby się dla mnie tak szybko i korzystnie. Teraz polecam jego usługi innym osobom, które mają problemy z prawem cywilnym, którym zajmuje się ten adwokat.