Poszukiwania restauracji w Warszawie

Tego dnia wprowadziliśmy się z mężem do naszego nowego mieszkania w Warszawie. Od samego rana ciężko pracowaliśmy rozkładając wszystkie pudełka z naszymi rzeczami. W pewnym momencie oboje poczuliśmy się bardzo głodni. W mieszkaniu mieliśmy taki bałagan, że nie było nawet mowy o tym, aby coś ugotować. Zdecydowaliśmy się więc pójść do jakiejś restauracji na obiad.

Wybraliśmy się do restauracji na Ochocie

restauracje na ochocie w warszawieSęk w tym, że zupełnie nie znaliśmy tego miasta i nie wiedzieliśmy tym samym, gdzie warto byłoby się udać. Poszliśmy więc w pierwszej kolejności do sąsiadki, która lepiej znała to miasto. Poleciła nam ona bardzo dobre restauracje na Ochocie w Warszawie. Zdecydowaliśmy się wybrać do jednej z nich. Sąsiadka zapewniła nas, że dostaniemy tam naprawdę pyszne i zdrowe dania kuchni polskiej, włoskiej oraz chińskiej. Ich menu jest naprawdę różnorodne i znajdują się tam również posiłki odpowiednie dla wegetarian i wegan. Ona sama wielokrotnie jadła tam obiady i desery. Zawsze była bardzo zadowolona, ponieważ jedzenie było przygotowywane na świeżo, że starannie wyselekcjonowanych składników przez najlepszego szefa kuchni, który posiadał wieloletnie doświadczenie w swojej pracy. Szybko przekonaliśmy się, że to był bardzo dobry wybór. Mimo wczesnej pory na miejscu było już sporo ludzi. Kelnerzy pracowali jednak bardzo szybko i nie musieliśmy długo czekać na obsługę.

Jednakże, o wiele ważniejsze było dla nas to, że jedzenie było bardzo smaczne. Niezwykle pozytywnie zaskoczyły nas także niskie, przystępne ceny. Za obiad z deserem dla dwóch osób zapłaciliśmy zaledwie kilkadziesiąt złotych. Od tego momentu jesteśmy częstymi gośćmi tej restauracji. Bardzo mi się podoba również to, że menu w tym miejscu jest sezonowe, dzięki czemu często można próbować nowych smaków.