Potrzebowałam księgowej z Tarnowskich Gór

Już od dłuższego czasu prowadziłam własną działalność gospodarczą. Księgowa, która dotychczas zajmowała się moimi rozliczeniami w tym miesiącu zrezygnowała z pracy, ponieważ postanowiła się poświęcić rodzinie i zajść w ciążę. Wobec tego musiałam bardzo szybko znaleźć inną księgową, która zgodzi się poprowadzić księgi rachunkowe mojej firmy. Sama się bowiem zupełnie do tego nie nadawałam.

Znalazłam zaufaną księgową w Tarnowskich Górach

księgowość - tarnowskie góryCałe szczęście nie musiałam długo szukać, ponieważ z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka, która też prowadziła firmę. Mogła mi ona polecić pewną księgowość – Tarnowskie Góry to miejscowość, w której firma ta miała swoją siedzibę. Ona sama korzystała z ich usług już od dłuższego czasu i była bardzo zadowolona. Była to profesjonalna firma księgowa, która zajmowała się prowadzeniem rachunkowości nawet bardzo dużych przedsiębiorstw, a także rozliczaniem osób prywatnych. Ceny za ich usługi są naprawdę bardzo przystępne, a do tego działają przez siedem dni w tygodniu, także w niedziele i święta, dzięki czemu w razie pilnych sytuacji mogę liczyć na ich niemal natychmiastową reakcję. Przyjaciółka przekonała mnie do skorzystania z ich usług, dlatego nie wahałam się dłużej i zdecydowałam się skontaktować a tą firmą księgową. Szybko przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja.

Dzięki temu, że podpisałam z nimi umowę o współpracę od razu na dwa lata, mogłam cieszyć się bardzo preferencyjnymi warunkami odnośnie cen. Muszę przyznać, że od samego początku nasza współpraca układa się wprost wyśmienicie. Wszystkie zlecone przeze mnie działania związane z rachunkami były przeprowadzane szybko, bez zbędnej zwłoki w sposób profesjonalny i dokładny. Dzięki temu byłam spokojna o finanse i stan prawny księgowości mojej działalności.