Preparat do dezynfekcji powierzchni

Obecnie musimy bardzo dbać o to, aby regularnie dezynfekować różnego rodzaju powierzchnie. Jest to najbardziej istotne w różnego rodzaju zakładach pracy, dlatego warto zaopatrzyć się w większej pojemności produkty dezynfekujące. Jedną z ciekawszych opcji jest Incidin Liquid Spray umieszczony w butelce bądź baniaku.

Alkoholowy preparat do dezynfekcji marki Incidin

incidin 1lJeżeli prowadzimy firmę musimy być świadomi, iż obecne czasy każą nam dostosować się do nowo panujących reguł jakimi są przede wszystkim dbanie o higienę i dezynfekcję. Płyn Incidin 1L bądź 5L sprawdzi się idealnie do wyposażenia medycznego, które nie jest wrażliwe na działanie alkoholu. Wystarczy przedmioty zamoczyć bądź spryskać tym produktem, a następnie pozostawić do wyschnięcia. Tego typu produkty szybko odparowują, dlatego nie musimy się martwić, iż będziemy musieli długo czekać. Poza narzędziami medycznymi można stosować ten sprej na fotele medyczne, aparaturę medyczną, a także do trudno dostępnych szczelin w wyrobach medycznych. Produkt ten jest od razu gotowy do używania, ponieważ nie jest to koncentrat, który należy wpierw rozcieńczyć z wodą. Wystarczy, iż przelejemy go do wygodnego pojemnika z atomizerem albo będzie przecierać nim przedmioty, które chcemy zdezynfekować. W trakcie odkażania urządzeń elektrycznych przed użyciem roztworu sprawdźmy czy to urządzenie jest odłączone od kontaktu, aby nie narazić się na uszczerbek na zdrowiu ani nikogo innego.

Wybierając odpowiedni płyn do dezynfekcji taki jak Incidin musimy pamiętać o tym, abyśmy ostrożnie stosowali go przy przedmiotach elektrycznych. Zadbajmy też o to, aby nie wykorzystywać go do powierzchni, które nie są odporne na alkohol, ponieważ mogą zostać uszkodzone i zostaną niezdatne do użytkowania.