Rodzaje osłon na grzejniki

Razem z przyjaciółką założyłam niepubliczne przedszkole w Zielonej Górze. Udało nam wynająć pomieszczenia w pięknie położonym budynku w parku. To było idealne miejsce na przedszkole, dużo zieleni  miejsca na plac zabaw. Zawsze chciałam pracować w przedszkolu, bardzo lubię dzieci. Poza tym skończyłam studia na kierunku wychowanie przedszkolne.

Osłony na grzejniki w przedszkolu

maskujące osłony na grzejnikDzieci najlepiej czują się wśród kolorowych, radosnych przedmiotów, w bajkowych aranżacjach wnętrz. Sale przygotowane w ten sposób dają im większą swobodę. Dzięki radosnemu wystrojowi, maluchy chętniej zawierają nowe znajomości, bawią się, a także uczą. Nie dziwi zatem, że w przedszkolach królują wielobarwne meble, ściany kryją radosne odcienie farb lub tapet. W naszym przedszkolu są takie kolorowe meble i dodatki. Chciałyśmy żeby w podobnym stylu były grzejniki. Dlatego zamówiłyśmy kolorowe maskujące osłony na grzejnik. Osłony te idealnie wkomponowały się w bajkowe aranżacje wnętrza. Obudowy grzejników w szkołach i przedszkolach, poza atrakcyjnym wyglądem, muszą zapewniać bezpieczeństwo. Dlatego nasze osłonki na grzejniki były wykonane na zamówienie, konkretny wymiar. Były idealnie dopasowane do naszych grzejników, chowając za obudową nie tylko sam grzejnik, ale również termostat oraz pozostałe elementy. Były bardzo praktyczne, estetyczne i przyjazne dla dzieci. Poza tym były kolorowe, radosne i bardzo podobały się najmłodszym i tym starszym przedszkolakom.

Moim zdaniem osłony na grzejniki to super rozwiązanie. Stare grzejniki nabierają nowoczesnego wyglądu. Osłony poza tym idealnie maskują wszelkie niedoskonałości. W naszym przedszkolu sprawdziły się idealnie. To był naprawdę doskonały pomysł. Dzięki nim jest mega kolorowo, bezpiecznie, wyjątkowo.