Rowery z serii Hexagon B3

 

Rowery są bardzo popularną formą transportu, która jest alternatywą dla deskorolek, czy hulajnóg. Już nawet kilkuletnie dzieci jeżdżą na rowerach, bo to świetna forma rozrywki i ruchu na świeżym powietrzu dla maluchów.

Dla kogo jest rower z serii Hexagon?

kross hexagon b3Na rynku znajdziemy wiele modeli rowerów przeznaczonych do różnego użytkowania. Najpopularniejsze są miejskie i górskie, ale coraz więcej ludzi sięga po uniwersalne modele, które pozwalają na jazdę po każdej nawierzchni. Rower Kross Hexagon 4.0 to rekreacyjny model, którym mogą jeździć mężczyźni i kobiety bez względu na wiek i preferencje. W przystępnej cenie za jaką go kupimy, dostaniemy bardzo dobrej jakości sprzęt, który będzie nam służył przez wiele lat. Wytrzymała rama roweru została wykonana ze stali wzmacnianej w miejscach złączeń, a opony posiadają spory bieżnik, który w połączeniu z dość dużymi i szerokimi kołami, zapewnia idealną przyczepność w każdych warunkach atmosferycznych. Mechaniczne hamulce tarczowe zapewniają bezpieczeństwo, szybką reakcję i maksymalnie krótką drogę hamowania. Są znacznie lepsze niż klasyczne hamulce szczękowe. Rower Hexagon posiada unikalny amortyzowany przedni widelec, dzięki któremu rowerzysta niemalże nie odczuwa wstrząsów ani drgań podczas jazdy po nierównym podłożu, a zjeżdżanie z krawężnika nie powoduje znacznego szarpnięcia. W rowerach firmy Kross są zamontowane doskonałej jakości przerzutki, które bezproblemowo możemy zmieniać nawet jadąc pod górę, bez obawy, że spadnie nam łańcuch.

Firma Kross od wielu lat produkuje wysokiej jakości rowery, które są doceniane za staranne wykonanie i niezawodność. Nawet najtańsze modele posiadają dobre jakościowo wyposażenie, a każdy model roweru ma aż dwuletnią gwarancję producenta. Rower może być świetnym pomysłem na prezent.