Rozbita szybka w Samsungu

 

Nie dawno moje dziecko miało pierwszą komunię świętą. Jak wiadomo, oprócz sakramentu dziecko dostaje dużo prezentów i pieniędzy od rodziny i znajomych. Nie inaczej było w tym przypadku. Jednym z prezentów był telefon Samsung a40. Niestety, przez nieuwagę mojego dziecka, telefon został uszkodzony. Pękła szybka na ekranie, trzeba było coś na to poradzić.

Gdzie wymienić szybkę Samsunga?

wymiana szybki samsung a40Płaczom nie było końca. Nic dziwnego, dziecko wiedziało, że to był dość drogi prezent. Razem usiedliśmy do komputera w poszukiwaniu miejsca gdzie będziemy mogli wymienić rozbitą szybkę na nową. Wpisaliśmy w przeglądarce frazę – wymiana szybki samsung a40. Wyskoczyło nam kilka pozycji na mapie. Powiedziałem, że wybierzemy się do najbliższego serwisu, jutro po śniadaniu. Na miejscu dowiedzieliśmy się, jaki jest koszt i czas oczekiwania. Usługa swoje kosztowała, jednak byłem tego świadomy i już wcześniej powiedziałem, że pokryje koszty naprawy, ale moje dziecko, za swoje pieniądze kupi dodatkowe szkło ochronne oraz etui. Po trzech dniach, dostałem telefon, że Samsung a40 mojego dziecka, jest gotowy do odbioru. Odbierając dziecko ze szkoły zahaczyliśmy o serwis i odebraliśmy telefon. Mój syn był bardzo szczęśliwy, że po pęknięciu nie ma żadnego śladu. Telefon wyglądał jak nowy. Widać było, że wymianą zajął się prawdziwy fachowiec.

Wracając do domu, dziecko już przeglądało internet w poszukiwaniu etui. Znalazł takie, które mu się podobało i spytał się mnie, czy takie będzie odpowiednie. Zgodziłem się na takie i przypomniałem mu, że jeszcze musimy dokupić szkło ochronne. Po obiedzie, złożyliśmy zamówienie. Myślę, że to doświadczenie nauczy moje dziecko większej ostrożności oraz poszanowania dla prezentów, zwłaszcza tych droższych. Liczę na to, że więcej takich sytuacji nie będzie.