Skorzystałam z profesjonalnych badań geotechnicznych

Razem z moim narzeczonym już od dłuższego czasu zajmowaliśmy się poszukiwaniem działki na której w przyszłości moglibyśmy wybudować własny dom. Ciągle nam coś jednak nie pasowało w działkach, które oglądaliśmy. W końcu jedna „rzuciła nam się w oczy”. Byliśmy już prawie zdecydowani do tego, aby ją zakupić. Chcieliśmy mieć jednak pewność, że na pewno będziemy mogli na niej postawić nasz wymarzony dom.

Zalety profesjonalnych badań geotechnicznych

profesjonalne badania geotechniczne w małopolskimW związku z tym zdecydowaliśmy się na wykonanie badań geotechnicznych. Chociaż wiedzieliśmy, że w naszym przypadku nie jest to obowiązkowe i tak woleliśmy zrobić te badania i mieć stuprocentową pewność, że taki dom jaki planujemy będzie mógł tutaj bez obaw powstać. Nie chcąc tracić więcej czasu od razy zabraliśmy się za poszukiwania kogoś, kto wykonywał profesjonalne badania geotechniczne w Małopolskim. Moja przyjaciółka poleciła nam usługi bardzo dobrego fachowca, z którego usług sama kiedyś korzystała i była bardzo zadowolona. Zdecydowałam się od razu do niego zadzwonić i zapytać o szczegóły wykonywania takich badań geotechnicznych. Muszę przyznać, że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, kiedy dowiedziałam się, że oferuje on szybkie wykonanie takich badań, w niskiej atrakcyjnej cenie. Od razu zdecydowałam się z nim umówić, o czym poinformowałam narzeczonego. Szybko przekonaliśmy się, że był to prawdziwy „strzał w dziesiątkę”.

Ten specjalista szybko i dokładnie wykonał niezbędne badania i przygotował niezbędną dokumentację. Dowiedzieliśmy się, że na tej działce bez problemu będzie mógł powstać nasz dom, dlatego teraz bez żadnych obaw mogliśmy ją wreszcie zakupić. Cieszę się, że trafiłam na tak dobrego i renomowanego specjalistę, który przygotował dla nas odpowiednie dokumenty, które pomogły architektom w szybkim wykonaniu projektu.