Tanie komputery gamingowe

Uwielbiam grać na komputerze. Jestem z tego pokolenia które wychowało się na podwórku i wciąż spędzam dużo czasu na świeżym powietrzu, jednakże w każdą brzydką pogodę chętnie gram w ulubione gry. Ostatnio jednak okazało się, że mój sprzęt jest już nieco za słaby.

Jak przerobić nasze komputery na gamingowe?

komputer gamingowyKiedy kupowałem swój komputer nie zależało mi jakoś specjalnie na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Wychowywałem się na starych grach i tonie grafika, a fabuła odgrywała u mnie pierwsze skrzypce. Grałem zatem na najniższych ustawieniach rozkoszując się konkretną produkcją, niemniej w pewnym momencie i nawet na minimum ustawione gry nie chciały już chodzić. Postanowiłem nie kupować nowego komputera za kosmiczną cenę, lecz wymienić części w obecnym. Nie robiłem tego oczywiście na własną rękę ponieważ nie chciałem po prostu ryzykować. Zgłosiłem się do sklepu w którym kupowałem swój komputer wraz z jego specyfikacją i poprosiłem, aby dopasowali mi części w taki sposób, abym mógł cieszyć się najwyższej jakości rozgrywką. Obecnie posiadam rewelacyjny komputer gamingowy i to za znacznie mniejszą kwotę niźli w przypadku gdybym chciał od podstaw składać nowego kompa. Od sklepu dostałem listę wszystkich niezbędnych mi komponentów wraz z linkami do ich sklepu. Wystarczyło po prostu się zalogować na ich stronie, nacisnąć link i dodać daną część do wirtualnego koszyka. Przyznam sam przed sobą, że żałuję iż wcześniej nie kupiłem porządnego kompa. Dopiero teraz grając w gry na najwyższych ustawieniach odczuwam prawdziwą przyjemność z rozgrywki.

Czasami, tak jak w moim przypadku wystarczy wymienić kilka części w komputerze, a czasami zachodzi potrzeba zakupienia nowego komputera. Pamiętajmy, żeby kupować gotowe komputery jeśli się na tym nie znamy, wówczas będziemy mieli pewność, że wszystkie części do siebie pasują. Pamiętajmy też o tym, że stary komputer możemy sprzedać, a co za tym idzie kwota za nowy może nam się częściowo zwrócić.