tani wynajem busów - bielsko

Tanio wynajęłam busa na podróż

Razem z „paczką” znajomych w tym roku planowaliśmy wakacje. Miało nas jechać w sumie dziesięcioro. Długo zastanawialiśmy się, jak będzie najlepiej zorganizować transport. W miejscu w które chcieliśmy się dostać mogliśmy pojechać tylko samochodem. Nie opłacało nam się jechać na trzy auta, dlatego postanowiliśmy wynająć sobie małego busa.

Poszukiwania taniego wynajmu busów w Bielsku

tani wynajem busów - bielskoZaoferowałam wszystkim, że poszukam odpowiedniej wypożyczalni, gdzie będzie można wynająć takiego busa, który będzie spełniał wszystkie nasze wymagania i preferencje. Nie było to trudne. Bardzo szybko znalazłam wypożyczalnię aut, która oferowała między innymi tani wynajem busów – Bielsko to miejscowość, w której mieściła się jej siedziba. Udałam się tam jeszcze tego samego dnia i od razu zapytałam o szczegóły oferty. Okazało się, że busa można wynająć w przystępnej cenie i w dodatku nie jest nakładany na wynajmującego żaden dobowy limit kilometrów. Zwróciłam również uwagę na to, że posiadali oni dużą flotę nowych i zadbanych busów na wynajem. Bez problemu znalazłam taki model samochodu w którym wszyscy byśmy się bez problemu zmieścili i zapakowali nasze nie małe bagaże. Zdecydowałam się od razu zarezerwować tego busa i wpłaciłam zaliczkę na poczet jego wynajmu. Przedstawiciel tej wypożyczalni z którym rozmawiałam zaproponował mi także kilka dodatkowych udogodnień.

Mogłam zdecydować się na dodatkowe ubezpieczenie w cenie wynajmu. Dzięki niemu kaucja za wynajem była mniejsza, a w razie gdybyśmy brali udział w jakiejś stłuczce, nie musielibyśmy ponosić kosztów naprawy samochodu. To było dosyć ważne dla nas, ponieważ wybieraliśmy się w długą podróż, a jak wiadomo nigdy nie wiadomo, co może się stać na drodze. Wykupiłam także pakiet ubezpieczenia dla dodatkowego kierowcy.

Więcej na: http://www.busbielsko.pl/