Wspaniałe apartamenty na wynajem

Moi znajomi bardzo często organizują nam jakieś wyjazdy. nic nie musimy więc załatwiać, tylko trzeba się spakować, bo wszystko już zarezerwowali i sprawdzili drogę. Dlatego mój mąż postanowił, że tym razem to on ich zaskoczy i wszystko zaplanujemy sami. Też chcieliśmy zrobić im niespodziankę.

Wynajęcie apartamentów dla naszej grupy

zakopane - apartamenty wynajemNie wiedzieliśmy, że znalezienie odpowiedniego miejsca będzie takie trudne. Trzeba było długo szukać i zastanawiać się nad wyborem odpowiedniego hotelu. Znajomi zawsze znajdywali super miejsca z dużą ilością wolnej przestrzeni. Dlatego teraz również zakopane – apartamenty wynajem było konieczne, ponieważ zwykłe pokoje hotelowe są zazwyczaj za małe. A jak spotykamy się wieczorami w jednym pokoju, to nie może zabraknąć miejsca. Przeglądałam rożne apartamenty iw  końcu udało mi się znaleźć hotel, który miał apartamenty o wysokim standardzie, umiejscowione niedaleko siebie. To bardzo wygodne,ponieważ to spore utrudnienie szukać się po całym hotelu. Udało się zająć 3 wolne apartamenty na tydzień, z łazienkami i balkonami obok siebie. Mogliśmy więc nawet rozmawiać ze sobą z balkonów. Wzięliśmy niepełne wyżywienie, ponieważ nie zaznaczyliśmy obiadów. Zawsze jemy je gdzieś w mieście, a jedynie śniadanie spożywamy zawsze w hotelach, kolację czasami. No ale kolacja też się przydała, więc było to koniecznością. Z gotową ofertą wybraliśmy się do znajomych, którzy byli zszokowani, że udało nam się wszystko tak dobrze zorganizować.

Przez cały wyjazd byliśmy chwaleni, że nasza organizacja jest najlepsza, bo wybraliśmy hotel z pięknymi widokami, idealnym jedzeniem i dużą ilością przestrzeni. Cieszyłam się, że mogłam chociaż odciążyć znajomych, którzy zawsze poświęcali dużo czasu na rezerwowanie wyjazdów w dogodnych dla wszystkich terminach.