Wyjątkowe bransoletki na Dzień Matki

Na dzień matki postanowiłam w tym roku kupić coś wyjątkowego. Chciałam zrobić prezentowy box w którym znajdowałyby się drobiazgi. Boxy takie widziałam w internecie i już miałam zakupione niezbędne rzeczy aby wykonać takie pudełka.

Oryginalne bransoletki dla mam

nomination bransoletkiDo wykonania takich prezentowych pudełek potrzebowałam duże kartony, wiórki drewniane ozdobne, klej w sztyfcie i wydrukowane kartki z grafiką na dzień matki. Wyjątkowość takiego boxa polega na tym że każdy personalizuje go według własnego uznania. Po wypełnieniu wnętrz kartoników drewnianymi sosnowymi wiórkami zaczęłam zastanawiać się co mogłabym umieścić do takich pudełek. Zdecydowałam się na zakup dużych świec zapachowych w szklanym słoiku, małych bombonierek, zestawu różnych egzotycznych herbat i małych doniczkowych sukulentów. Jednak w pudełku cały czas było dużo miejsca i chciałam to miejsce wypełnić. Pomyślałam o zakupie biżuterii. Zarówno moja mama jak i teściowa bardzo lubią biżuterię więc pomysł był dobry. Aby znaleźć coś odpowiedniego zaczęłam szukać jubilerskich sklepów internetowych. Tak trafiłam na sklep z oryginalną biżuterią. Zdecydowałam się na zakup bransoletek. Tak trafiłam na nomination bransoletki, wybór był tak duży że długą chwilę zastanawiałam się jakie modele wybrać. Dzięki temu że biżuteria nomination jest różnorodna mogłam wybrać bransoletki pasujące do charakterów obu mam. Moja mama bardzo lubiła cyrkonie i wybrałam dla niej bransoletkę wysadzaną cyrkoniami. Z kolei mama męża bardzo lubi kamienie więc wybrałam dla niej bransoletkę z kamieniami półszlachetnymi. Byłam zadowolona z zakupów i czekałam na paczkę od kuriera. Gdy bransoletki przyszły były bardzo ładnie zapakowane. Umieściłam je w odpowiednich boxach i czekałam na dzień matki.

Obie mamy bardzo ucieszyły się z prezentów w szczególności zachwycone były bransoletkami. Tak jak się spodziewałam przypadły im do gustu i tuż po otwarciu pudełek założyły je na nadgarstki. Cieszę się że udało mi się znaleźć sklep z tak wyjątkową biżuterią.