Zamówienie prętów stalowych

Byłem pomocnikiem kierownika budowy i to stanowisko bardzo mi odpowiadało. Dostawałem różne zadania, które chętnie i skutecznie wykonywałem. Często odpowiadałem za zamówienia i towar zawsze docierał do nas na czas. Podczas budowy nowego osiedla miałem masę zajęć.

Tanie pręty stalowe dobrej jakości

pręt stalowy okrągłyKierownik od samego początku zlecał mi odpowiedzialne zadania, z którymi sobie radziłem. Pewnego razu dostałem zadanie, które musiałem wykonać w pełni samodzielnie i na dodatek błyskawicznie. Kierownik przekazał mi pręt stalowy okrągły i kazał zamówić identyczne w dużej ilości. Okazało się niestety, że zabrakło prętów stalowych, bo pracownik odpowiedzialny za stany magazynowe był na chorobowym a nikt go nie zastępował. Ja to nawet nie miałem pojęcia gdzie takie okrągłe pręty stalowe zamówić. Zadzwoniłem do Staszka, który był na chorobowym, ale nie miałem innego wyjścia. Nie chciałem popełnić błędu a on doskonale wiedział od kogo takie pręty stalowe najlepiej zamówić. Dodzwoniłem się do niego za trzecim razem, ponieważ akurat miał wizytę u lekarza. Dał mi jasne wskazówki skąd zamówić pręty i wziąłem się do pracy. Dostałem namiar na firmę, która oferowała najtańsze w województwie pręty stalowe i zamówiłem potrzebną ilość. Staszek zawsze współpracował z tym dostawcą i dzięki temu pręty zostały dowiezione na plac budowy już następnego dnia z samego rana. Kierownik był pod wrażeniem, bo pręty były najlepszej jakości. Pochwalił mnie za skuteczne rozwiązanie sprawy i byłem zadowolony.

W trakcie trwania tej budowy jeszcze nie raz dostałem zadanie, którym musiałem się od ręki zająć, ale dawałem sobie radę bez problemu. Zdobywałem przez cały czas nowe doświadczenie i radziłem sobie coraz lepiej. Kierownik powiedział, że czeka mnie awans.