Zaprojektowanie małego narożnika

Pracowałem dla jednego z największych producentów mebli w kraju. Pracowałem dla tego człowieka na wyłączność jako projektant. Płacił mi bardzo dobre pieniądze i nie szukałem innej drogi zarobku. Producent ten zawsze doceniał moje projekty i wszystkie wdrażał do produkcji.

Mały narożnik zaprojektowany przez zdolnego projektanta

małe narożnikiOstatnio w firmie był przestój i prezes szukał pomysłu co zrobić, aby klienci chętniej zamawiali u niego meble. Po pomoc zgłosił się do mnie. Zapytał czy mam jakiś pomysł na nowe meble a ja obiecałem nad tym pomyśleć. Rozejrzałem się nieco na rynku i spostrzegłem, że najchętniej były kupowane małe narożniki i taki właśnie zdecydowałem się zaprojektować. Na rozmowie z prezesem wyjaśniłem mu wszystko a on poparł mój pomysł. Zabrałem się więc do działania. Narożnik musiał być mały, ale posiadać funkcję spania, która dawała użytkownikowi pełny komfort. Narożnik chciałem zaprojektować w taki sposób, żeby powierzchnia do spania była jednak dość spora. Czekało mnie niełatwe zadanie, ponieważ projekt ten wymagał ode mnie sporego zaangażowania. Na narożnikach całkiem dobrze się znałem i wszystko wykonałem w pełni samodzielnie. Posiadałem także najnowszy program do projektowania mebli, który pomógł mi zaprojektować najlepszy na rynku narożnik niewielkich rozmiarów. Kiedy już skończyłem, to przedstawiłem swój projekt prezesowi. Był pod ogromnym wrażeniem mojego talentu. Narożnik zajmował niewiele miejsca, ale po rozłożeniu dawał sporo miejsca do spania.

Narożnik od razu został wprowadzony do produkcji i firma osiągnęła swój cel sprzedażowy. Narożniki zamawiały wszystkie salony meblowe w kraju a prezes był mi wdzięczny za pomoc. W końcu znałem się na swojej robocie i byłem jednym z najzdolniejszych projektantów.