Zastosowanie isostaru przez sportowców

 

Coraz więcej osób uprawia jakiś sport zawodowo, amatorsko, albo po prostu w ramach utrzymania dobrego zdrowia i formy. Regularne uprawianie sportu sprzyja dobremu samopoczuciu i zapewnia nam sprawność fizyczna na długie lata. Jednak nie wystarczy tylko ćwiczyć, aby być zdrowym, ponieważ bardzo ważna jest dieta i właściwe nawadnianie organizmu.

Jaki jest skład isostaru?

isostarW trakcie treningu, oraz po nim, w naszym organizmie są wytwarzane w dużej ilości hormonów szczęścia dające poczucie zadowolenia i spełnienia. To dlatego tak wiele osób, zmusza się czasem do wysiłku, aby poczuć się lepiej we własnej skórze. Aby mieć siłę na konkretny wysiłek fizyczny w domu, lub na siłowni, to musimy organizmowi dostarczyć odpowiednią dawkę kalorii i płynów. Niedożywienie, oraz odwodnienie są bardzo niebezpieczne dla nas i może to prowadzić do poważnych chorób. Uzupełnianie płynów przed, w trakcie i po wysiłku fizycznym, zapewni nam odpowiedni produkt isostar, który jest napojem uzupełniającym elektrolity w naszym organizmie, które tracimy w dużej ilości podczas ćwiczeń wysiłkowych. Jest to pierwszy napój izotoniczny jaki się pojawił na polskim rynku i posiada w stu procentach naturalny skład. Spora dawka witaminy C, E, glukoza dodająca siły, oraz węglowodany, pozwala szybko i skutecznie zregenerować zmęczony organizm. Popularne isostary znacznie lepiej nawadniają niż zwykła woda, ponieważ posiadają potężną dawkę elektrolitów, które wpływają na naszą wytrzymałość i odporność. Jest to napój polecany sportowcom.

Producenci napojów izotonicznych dodają czasem dodatki smakowe, które są pochodzenia naturalnego. Na rynku są dostępne smaki cytrynowy, pomarańczowy i grejpfrutowy. Coraz częściej po taki produkt sięgają także amatorzy, którzy nie ćwiczą zawodowo, a jedynie hobbistycznie od trzech do pięciu razy w tygodniu.