Zlewy granitowe w kuchni

Moja firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wyposażenia łazienek i kuchni. W ostatnim czasie rozwijamy się  bardzo dynamicznie i staramy się podążać za nowymi trendami. Z racji wielu zamówień, zrezygnowaliśmy z produkowania zwyklych zlewów a skupiliśmy się na tworzeniu granitowych.

Najbardziej popularne kształty zlewów

okrągły granitowy zlewW odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych klientów zamawiamy specjalistyczne maszyny do formowania odpowiednich kształtów zlewu, kabiny prysznicowej oraz wanny. Jednym z najczęściej wytwarzanych produktów jest w ostatnim czasie okrągły granitowy zlew, który zamawia coraz większa liczba klientów. Stał się bardzo popularnym modelem już drugi raz z rzędu, zmieniają się tylko jego kolory — obecnie króluje czerń i grafit. Wykonanie z solidnego materiału sprawia, że zlewy nie wracają do nas z powrotem na skutek uszkodzenia. Prawidłowe wykonanie przez profesjonalistów oraz specjalistyczne maszyny formujące kształty jest podstawą naszego działania. Kształty zlewów granitowych można zamawiać z oferowanych już  wzorów lub też zlecić indywidualny projekt. Wielość kolorów sprawi, że każdy, nawet wymagający klient, znajdzie coś dla siebie i wyjdzie zadowolony z naszego sklepu. Zlewy okrągłe otrzymują wysokie noty w ankietach dostępnych na naszej stronie internetowej, a klienci wyrażają zadowolenie z ich wytrzymałości na forach internetowych dla zainteresowanych wyposażeniem wnętrz. Wysoka popularność sprawiła, że niemalże wypchnął konkurencje na tyły.

Fakt, że sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i  w łazience czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym. Każdy rodzaj zlewu jest dostępny w dwóch rozmiarach, po to, aby klient mógł dobrać wielkość do swoich preferencji estetycznych, sposobów użytkowania oraz zabudowy kuchni lub łazienki.