Znalezienie tanich kwater dla pracowników

 

Zatrudniłem w ostatnim czasie dwunastu nowych pracowników. Interes dobrze się kręcił i mogłem przyjmować więcej zleceń. Oferowałem swoje usługi na terenie całego województwo, gdyż to dawało mi większe możliwości zarobku. Moi pracownicy byli gotowi do wyjazdu w delegację.

Pracownicy w komfortowych kwaterach

kwatery pracownicze krakówZlecenie, które miałem wykonać było w Krakowie. Z łatwością obliczyłem sobie, że nie opłacało się tam dojeżdżać codziennie i dlatego wziąłem pod uwagę inne rozwiązanie. Zdecydowałem, że wynajmę dla swoich ludzi kwatery pracownicze Kraków był za daleko i nie było sensu rozważać innej alternatywy. Znalazłem kilka hoteli, które w ofercie posiadały dość tanie kwatery pracownicze. Zadzwoniłem do jednego z nich celem dokonania rezerwacji. Potrzebowałem kwater na miesiąc, ponieważ tyle czasu miało potrwać wykonanie tego zlecenia. Były w tym czasie wolne kwatery dwuosobowe i zarezerwowałem pięć. Na zlecenie planowałem wysłać dziesięciu ludzi, ponieważ była to zdecydowanie wystarczająca ilość. Wszyscy posiadali doświadczenie i wiedziałem, że doskonale sobie poradzą. Kwatery pracownicze były bardzo komfortowe. W każdym dwuosobowym pokoju była łazienka, telewizja i dwa oddzielne łóżka. Wiedziałem, że moi ludzie przez ten czas będą mieszkać w dobrych warunkach. Blisko też była restauracja, gdzie dostępne były dość tanie posiłki, co mnie cieszyło, ponieważ mogłem mieć pewność, że moi ludzie nie będą głodni. Zapłaciłem za kwatery z góry i wszystko już miałem załatwione.

Moi pracownicy byli zadowoleni z kwater. Dziękowali mi, że znalazłem tak komfortowe pokoje. Kiedy oni zajmowali się zleceniem w Krakowie, to ja podpisałem kolejną umowę. Dzięki temu w mojej firmie nie będzie przestoju w okresie zimowym. Wszyscy się z tego ucieszyli.