Reklama dla producenta mebli z Małopolskiego

Praca w agencji reklamowej gwarantuje, że na pewno nie będziemy odczuwać rutyny i znudzenia. Prawda jest taka, że każdego dnia będziemy mierzyć się z kompletnie nowymi branżami, które musimy szczegółowo poznać nim się za nie zabierzemy.

Jak wypromować producenta mebli z Małopolski

producent mebli małopolskieOstatnio do mojej agencji zgłosiła się firma z branży, o której wiedziałem bardzo niewiele. Był to lokalny producent mebli, który działał w całej Małopolsce. Wiedziałem, że nie będzie to proste zadanie, ale powiedziałem sobie, że dam radę się z tym uporać. Zaprosiłem mojego klienta na rozmowę by wyjaśnił mi jakie są jego dokładne oczekiwania względem mnie. Początkowo wszystko brzmiało dla mnie jak czarna magia, ale czym dłużej rozmawialiśmy tym bardziej wszystko stawało się jasne. Gdy potrzebny był producent mebli małopolskie wbrew pozorom nie miało wcale ograniczonego wyboru. Musiałem zrobić coś, by każdy chciał kupować tylko u mojego klienta. Wiedziałem, że jest na to spora szansa. Przede wszystkim przygotowałem bardzo ładne maile z reklamami, które wysłałem masowo do wielu odbiorców w naszym województwie. Prawda jest taka, że każda firma prędzej czy później potrzebuje mebli – czy to na początku, czy też w trakcie prowadzenia działalności, gdy stare są już zbyt zużyte. Następnie zacząłem też kampanię telefoniczną oraz ulotki wysyłane bezpośrednio do zarządzających firmami. Przełożyło się to na zwiększoną sprzedaż mebli – mój klient był z tego powodu bardzo zadowolony. Powiedział, że ani myśli kończyć tak owocnej współpracy.

Zyskałem nowego stałego klienta. Choć jeszcze parę miesięcy temu nie wiedziałem niczego o produkcji mebli, teraz byłem już w tym temacie prawdziwym ekspertem. Wiedziałem, że nie mogę spoczywać na laurach – to było ważne, by nadal rozwijać się, również w temacie sprzedaży i produkcji mebli.